Minutės pertraukėlė: I. Bernaitytės ir T. Juodsnukio įspūdžiai bei debatai apie žalgiriečius ir šunis (VIDEO)

zalgiris.lt

Praėjusį penktadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai padovanojo dar vieną pergalę Eurolygoje gausiai į „Žalgirio“ areną susirinkusiems sirgaliams. Pilnutėlės arenos emocijas ir smagius pokalbius su žiūrovais užfiksavo naujausias šio sezono „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris epizodas.

„Esu labai azartiškas žmogus, tad žiauriai šokinėju iš savo vietos rungtynių metu“, – kalbėjo arenoje sutikta dainininkė Iglė Bernotaitytė, stebėjusi rungtynes su savo antrąja puse dainininku Tadu Juodsnukiu.

„Iglė tikrai yra karštesnė krepšinio sirgalė. Man net tenka prilaikyti indą su spragėsiais, kad viskas neišsitaškytų. Man patinka ramiau žiūrėti, stebėti schemas, kaip Šaras diriguoja. Aš kitaip žiūriu“, – savo draugei pritarė T.Juodsnukis.

Rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Buducnost“ ilgosios pertraukos metu įvyko baigiamosios socialinio Eurolygos projekto „One Team“ veiklos – projekto dalyviai žaidė integruoto krepšinio mačą su krepšinio vežimėliuose atstovais. Vienas iš projekto dalyvių – Rokas dalijosi savo įspūdžiais.

„Man patiko labai. Patyriau daug įspūdžių. Išmokau geriau bendrauti, susipažinau su naujais draugais“, – aiškino jaunuolis.

Antroje #TimeOutŽalgiris epizodo dalyje krepšinio sirgaliai diskutavo, kurie žalgiriečiai panašiausi į atskiras šunų veisles. Gerbėjai nusprendė, jog į buldogą panašiausi – Thomasas Walkupas, Paulius Jankūnas ir Aaronas White‘as.

Palyginimų su samojedu susilaukė Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas. Sirgaliai taip pat įvardino, kurie krepšininkai panašiausi į auksaspalvį retriverį, taksą, vokiečių dogą ir dobermaną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts