Minutės pertraukėlė: įsimintiniausios sirgalių rungtynės, užvedantys epizodai ir dvikovos užkulisiai (VIDEO)

zalgiris.lt

Praėjusį penktadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė paskutines Eurolygos reguliariojo sezono rungtynes „Žalgirio“ arenoje bei sutriuškino Stambulo „Daruššafaka“ ekipą. Pilnutėlių tribūnų emocijas bei kitus susitikimo užkulisius tradiciškai užfiksavo „Žalgiris TV“ laidų rubrika #TimeOutŽalgiris.

Šįkart laidos vedėja Dalia Belickaitė pakalbino į areną atvykusius „Žalgirio“ sirgalius ir pasiteiravo, kurios reguliariojo sezono rungtynės Kaune jiems įsiminimė labiausiai.

„Labiausiai įsiminė rungtynės su Gran Kanarija. Buvo daug gražių epizodų, o „Žalgiris“ triuškino varžovus“, – kalbėjo vienas jaunas kauniečių sirgalius.

„Man labiausiai įsiminimė paskutinė reguliariojo sezono atkarpa, kurioje komandos žaidimas atsigavo“, – aiškino dar vienas gerbėjas.

Kalbėdami apie labiausiai užvedančius „Žalgirio“ komandos žaidėjų epizodus sirgaliai išskyrė Brandono Davieso dėjimus ir Artūro Milaknio tritaškius. Vienas aistruolis pasidalino įspūdžiai apie tai, kokių emocijų parsineša namo po kauniečių rungtynių.

„Parsinešu Davieso energiją. Minimum dar vieną vakarą gyveni su tokiomis pakiliomis emocijomis“, – šypsojosi pašnekovas.

Viena sirgalių grupelė, bendraudama su #TimeOutŽalgiris laidų rubrika, prisipažino, jog į rungtynes važinėja iš Klaipėdos ir stengiasi nepraleisti nei vienos dvikovos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts