N. Bjelicos nesustabdę „Mavericks“ krepšininkai krito prieš „Kings“

NBA lygoje pralaimėjimą patyrė Dalaso „Mavericks“ (16-7) ekipa, kurių neišgelbėjo ir eilinis puikus Luka Dončičiaus pasirodymas. Jie turėjo pripažinti Sakramento „Kings“ (9-13) pranašumą rezultatu 110:106 (27:36, 19:30, 32:26, 28:18) savo namuose.

Rungtynės prasidėjo nuo šiek sėkmingesnio svečių žaidimo, kurį jie dar pagerino antrame kėlinyje ir susikūrė galingą dviženklį pranašumą. Tiesa, po ilgosios pertraukos „Mavericks“ padarė išvadas ir pradėjo švelninti atsilikimą, tačiau lemiamame ketvirtyje pritrūko parako ir nepavyko iškovoti pergalės.

Per visą mačo laiką pirmavo tik „Kings“ ekipa.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Nemanja Bjelica, kurio sąskaitoje 30 taškų.

Pralaimėtojų komandoje vėl žibėjo T. Hardaway su 29 taškais, o L. Dončičius pridėjo 27.