Namų sienos nepadėjo: „Lietuvos rytas“ Europos taurėje startavo nesėkme

Europos taurės pergalingai pradėti nepavyko Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai, kurie turėjo pripažinti „RETAbet Bilbao Basket“ ekipos pranašumą.

Nuo antrojo kėlinio pradžios persvaros neturėję vilniečiai varžovams nusileido rezultatu 83:93.

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo lygus, o po dešimties minučių vieno taško persvarą turėjo svečiai (25:26). Įgyti dviženklę persvarą ispanams pavyko antrojo kėlinio metu, po kurio jie jau turėjo 12 taškų pranašumą (36:48).

Trečiąjį kėlinį „RETAbet“ pradėjo spurtuodami 7:0 ir įgijo rekordinę 19 taškų persvarą. Nors vilniečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki dešimties, kėlinį jie užbaigė atsilikdami 15 taškų (59:74).

Nors ketvirtojo kėlinio metu „Lietuvos rytas“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki keturių taškų (75:79), varžovai į tai atsakė keturiais taikliais baudų metimais iš eilės, o panaikinti varžovų persvaros šeimininkams jau nebepavyko – galutinis rungtynių rezultatas 83:93.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas ir Loukas Mavrokefalidis po 15, Robertas Carteris 12, Marcas Carteris 10.

RETAbet“: Dejanas Todorovičius 20, Axelis Hervelle 13, Pere Tomas 11, Timas Kemptonas ir Jonathan Tabu po 10.