NBA čempionai nepasigailėjo „Spurs“ ir sutriuškino juos beveik 40 taškų skirtumu (VIDEO)

Vienuose iš šios nakties NBA lygos rungtynių buvo užfiksuotas tragiškas pralaimėjimas prieš dabartinius NBA čempionus. Oklando "Golden State Warriors" (38-15) nepasigailėjo į svečius atvykusių San Antonio "Spurs" (32-24) krepšininkų ir šiuos sutriuškino rezultatu 141-102 (33:31, 33:21, 49:31, 26:19).

Nors pirmame kėlinyje abi komandos atrodė tikrai gerai ir pasižymėjo rezultatyvumu, tačiau netikėtai jau kitame ketvirtyje "Spurs" krepšininkai pradėjo strigti. Einant į ilgąją pertrauką namai turėjo dviženklį pranašumą, o antroje rungtynių svečių deficitas dar labiau iššaugo. Jokių vilčių neturėję San Antonio krepšininkai buvo priversti patirti sutriuškinimą.

Į pergalę čempionus vedė trejetas žaidėjų, Klay Thompsonas su 26 taškais, Kevinas Durantas su 23, Stephenas Curry su 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose pasižymėjo Patty Millsas su 16 taškų, dar 15 pridėjo Rudy Gay, Davis Bertans surinko 12.