NBA finalo pakartojime – „Warriors“ pergalė, C. Paulo sugrįžimas į Los Andželą pažymėtas techninėmis pražangomis ir išvarymais(VIDEO, REZULTATAI)

„Golden State Warriors“ ekipa jau antrą kartą šį sezoną įveikia Klivlendo „Cavaliers“, o šį kartą tai padarė rezultatu 118:108.

Tiesa, „Warriors“ ekipai rungtynės išvykose nekelia jokio diskomforto, kadangi tai buvo jau 13 pergalė iš eilės svečiuose, o paskutinį kartą buvo pralaimėta išvykos rungtynėse lapkričio 22 d.

Tuo metu „Cavaliers“ ekipai tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės ir penktasis per paskutines 6 rungtynes.

Trečiojo kėlinio metu „Cavaliers“ dar pirmavo 64:57, tačiau įsibėgėjus ketvirčiui „Warriors“ spurtavo 8:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas (73:72). Prie itin sėkmingo trečiojo kėlinio prisidėjo Kevinas Durantas, kuris per jį pelnė 16 taškų.

O visi klausimai buvo atsakyti ketvirtajame kėlinyje, kai „Warriors“ spurtavo 14:2 ir įgavo dviženklį pranašumą (105:95). „Cavaliers“ lemiamo ketvirčio metu išvis prametė net 17 iš 19 metimų.

„Cavaliers“ ekipoje rezultatyviausias buvo LeBronas Jamesas su 32 taškais, Isaiah Thomasas pridėjo 19 (1/7 trit.), Kevinas Love‘as 17, o Dwyane‘as Wade‘as 10.

„Warriors“ ekipoje išsiskyrė K. Durantas su 32 taškais, Stephenas Curry pridėjo 23,
Klay Thompsonas 17, o Draymondas Greenas 11 (16 atk. kam., 9 rez. perd.).

O tuo metu į Los Andželą atvyko Hjustono „Rockets“ su Chrisu Paulu, kuris pirmą kartą šį sezoną stojo prieš savo buvusią ekipą. Šiose rungtynėse geriau atrodė namuose žaidusi „Clippers“, kuri iš iškovojo pergalę 113:102.

Jau ketvirtojo kėlinio pabaigoje aikštėje kaip reikiant sukilo atmosfera. Blake‘as Griffinas puolime pradėjo pavojingai mosikuoti alkūnėmis prieš savo buvusį komandos draugą C. Paulą. Į tai greitai įsikišo ir „Rockets“ strategas Mike‘as D‘Antoni, o B. Griffinas turėjo ką pasakyti ir jam. Greitai į konfliktą įsikišo ir tas pats C. Paulas.

Teisėjai nusprendė, kad po šio epizodo rungtynės buvo baigtos B. Griffinui.
Iš rungtynių taip pat buvo išvarytas ir Austinas Riversas, nors jis net nežaidė.
Rungtynių pabaigoje nuo atsarginių suolelio jis sugebėjo apsižodžiuoti su Trevoru
Ariza ir buvo išvarytas iš aikštės. Po rungtynių į „Clippers“ rūbinę bandė įsiveržti Jamesas Hardenas, T. Ariza, C. Paulas ir Geraldas Greenas, nes bandė ieškoti A. Riverso. Skelbiama, kad iki fizinio kontakto truko labai mažai, tačiau prie „Clippers“ rūbinės buvo greitai iškviesta apsauga.

„Clippers“ gretose rezultatyviausias buvo Lou Williamsas su 31 tašku (9 rez, perd.), B. Griffinas pridėjo 29 (10 atk. kam.), Tyrone‘as Wallace‘as ir Milošas Teodosičius po 12.

„Rockets“ ekipoje Ericas Gordonas ir Chrisas Paulas pelnė po 19 taškų, T. Ariza 17, Clintas Capela 14, Ryanas Andersonas 12, o G. Greenas 11.

Šarlotės „Hornets“ 118:107 Detroito „Pistons“
Milvokio „Bucks“ 104:95 Vašingtono „Wizards“
San Antonio „Spurs“ 99:102 Atlantos „Hawks“
Niujorko „Knicks“ 119:104 Bruklino „Nets“
Majamio „Heat“ 111:119 Čikagos „Bulls“
Los Andželo „Lakers“ 114:123 Memfio „Grizzlies“
Sakramento „Kings“ 88:95 Oklahomos „Thunder“