NBA gali nutrūkti 20 metų trunkanti „Spurs“ serija

San Antonijaus „Spurs“ ekipa yra vadinama viena stabiliausių komandų NBA istorijoje. Tačiau tas stabilumas gali nutrūkti.

„Spurs“ praėjusią naktį buvo priversta nusileisti Hjustono „Rockets“ ekipai ir nukrito į 10-ąją Vakarų konferencijos vietą. Po trečio pralaimėjimo iš eilės „Spurs“ turi tiek pat pergalių ir pralaimėjimų kaip ir Jutos „Jazz“ bei Denverio „Nuggets“.

Jei reguliarus sezonas užsibaigtų dabar, Greggo Popovichiaus kariauna nepatektų į NBA atkrintamąsias. Taip nutikus, nutruktu viena įspūdingiausių serijų, kokia tik buvo užfiksuota NBA. „Spurs“ atkrintamąsias varžybas paskutinį kartą praleido vos 1996-1997 metų sezone. Tai buvo pirmieji G. Popovichiaus metai už „Spurs“ vairo.

Po šio sezono sekė 20 metų iš eilės atkrintamosiose. Per pastaruosius 20 sezonų „Spurs“ pirmame raunde iškrito tik keturis kartus. Iki Vakarų konferencijos finalo „Spurs“ nukeliavo net 10 kartų, o į finalą pateko 6 kartus iš kurių pralaimėjo tik kartą.

Visa ši serija prasidėjo tada, kai „Spurs“ naujokų biržoje pasirinko Timą Duncaną. Tiesa, „Spurs“ turi sužaisti dar 14 rungtynių, o juos vien nuo ketvirtosios vietos skiria tik trys pergalės.

Tačiau skaičiuojama, kad „Spurs“ laukia šeštas sudėtingiausias tvarkaraštis visoje lygoje. Tuo metu „Jazz“ laukia 16-as sunkiausias, o „Nuggets“ 9-as sunkiausias tvarkaraštis visoje lygoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts