NBA lygą sudrebino mainai: B. Griffinas keliasi į Detroitą

Šią naktį NBA lygoje įvyko netikėti ir lygą sudrebinę mainai, po kurių „Clippers“ žvaigždė Blake‘as Griffinas buvo išsiųstas į Detroito „Pistons“ klubą.

Apie mainus, kaip jau įprasta, pirmasis pranešė NBA apžvalgininkas Adrianas Wojnorowskis, kuris atskleidė, kad kartu su B. Griffinu į Detroitą taip pat kelsis ir Willie Reedas bei Brice‘as Johnsonas. Tuo tarpu „Clippers“ po šių mainų papildys Tobiasas Harrisas, Avery Bradley, Bobanas Marjanovičius bei du ateities naujokų biržos šaukimai – 2018 metų pirmojo rato bei 2019 metų antrojo rato šaukimai.

2009 metais pirmuoju NBA naujokų biržos šaukimu pašauktas B. Griffinas iki šiol visą savo karjerą praleido Los Andželo klube. Penkis kartus į NBA Visų žvaigždžių dienos rungtynes išrinktas žaidėjas šį sezoną atstovaudamas „Clippers“ klubui vidutiniškai rinko po 22,6 taško, atkovojo po 7,9 kamuolio bei atliko po 5,4 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.

Abu mainuose sudalyvavę klubai šį sezoną gali vadinti nesėkmingu – tiek „Clippers“ vakarų konferencijoje, tiek „Pistons“ rytuose šiuo metu užima devintąją poziciją ir jei reguliarusis sezonas baigtųsi šiandien, šie klubai nepatektų į atkrintamąsias varžybas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts