NBA lygoje – kritikus nutildęs L. Ballas, dominavęs G. Antetokounmpo ir pirmoji „Warriors“ pergalė (VIDEO, visi rezultatai)

Šeštadienio naktį po nesėkmingo sezono starto įspūdingai reabilitavosi antrasis NBA naujokų biržos šaukimas Lonzo Ballas, kuris atvedė savo komandą į pergalę 132:130 rungtynėse su „Suns“ (0-2).

Nesulaikomai „Lakers“ (1-1) gretose žaidęs L. Ballas per 37 minutes pelnė 29 taškus (12/29 metimų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Iki trigubo dublio bei naujo NBA rekordo jam pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo – įžaidėjas būtų tapęs jauniausiu šioje lygoje trigubą dublį atlikusiu žaidėju ir būtų pagerinęs dabar LeBronui Jamesui priklausiantį rekordą.

Įžaidėjas puikiai atsitiesė po nesėkmingo pirmojo mačo, kuriame L. Ballas surinko vos tris taškus.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Suns“: E. Bledsoe 28, D. Bookeris 25 (11 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai), T.J. Warrenas 24.

Lakers“: L. Ballas 29, B. Ingramas 25, B. Lopezas 19 (11 atkovotų kamuolių).

L. Ballo pasirodymas:

Galingai sužaidė ir Giannis Antetokounmpo, kuris pranoko LeBroną Jamesą, tačiau jam pergalės su savo ekipa iškovoti nepavyko. „Bucks“ (1-1) 97:116 turėjo pripažinti „Cavaliers“ (2-0) pranašumą.

Graikas per 38 minutes pelnė 34 taškus (15/22 metimų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. G. Antetokounmpo užgožė ir priešingoje barikadų stovykloje žaidusį L. Jamesą, kuris mačą pabaigė pelnęs 24 taškus.

Bucks“: G. Antetokounmpo 34, M. Brogdonas 16, T. Snellas 9.

Cavaliers“: L. Jamesas 24, K. Love (12 atkovotų kamuolių) ir K. Korveris (5/6 tritaškių) po 17.

G. Antetokounmpo pasirodymas:

Tuo tarpu NBA čempionai „Warriors“ (1-1) krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną nelengvai 128:120 palauždami „Pelicans“ klubą (0-2).

Itin prastai gynyboje mačą pradėję Oklando krepšininkai vien per pirmąjį kėlinį praleido 39 taškus, o visas rungtynes jiems nepavyko sustabdyti Antony Daviso ir DeMarcuso Cousinso dueto, kurie kartu pelnė 70 taškų. Visgi, „Warriors“ sugebėjo atsitiesti ir galingo puolimo dėka į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę šį sezoną.

Pelicans“: D. Cousinsas (13 atkovotų kamuolių) ir A. Davisas (17 atkovotų kamuolių) po 35, I. Clarkas 14.

Warriors“: K. Thompsonas 31 (7/12 tritaškių), S.Curry 28 (8 rezultatyvūs perdavimai), K. Durantas 22 (10 atkovotų kamuolių).