Už Atlanto – eilinis Valančiūno dublis ir pratęsta „Pelicans“ pergalių seriją

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-21) pratęsė jau ilgiausią šio sezono pergalių seriją. Willie Greeno vadovaujama komanda namuose 111:97 (24:21, 27:28, 30:29, 30:19) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Jonas Valančiūnas ir vėl rungtynėse užfiksavo dvigubą dublį. Lietuvis per 31 ant parketo praleistą minutę į varžovų krepšį sumetė 10 taškų (4/8 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Pelicans“ pirmavo vos vienu tašku, tačiau sėkminga atkarpa greitai leido susikrauti 9 taškų pranašumą. Rungtyniauti likus kiek daugiau nei dviem minutėms komandų skirtumas išaugo iki dviženklio, o tempo nemažinę šeimininkai iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė arti trigubo dublio buvęs Brandonas Ingramas, kuris per 37 minutes pelnė 28 taškus (10/15 dvit., 2/7 trit., 2/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse nesustabdomas buvo „Trail Blazers“ ekipoje žaidžiantis Damianas Lillardas, kuris per 39 žaidimo minutes pelnė 39 taškus (7/13 dvit., 6/11 trit., 7/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus savo komandos draugams.

Sekančias rungtynes Naujojo Orleano „Pelicans“ žais išvykoje prieš Orlando „Magic“ krepšininkus.

Pelicans“: Brandonas Ingramas 28, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 27, Joshas Hartas 20, Guillermo Hernangomezas 13, Devonte Grahamas ir Jonas Valančiūnas po 10.

Blazers“: Damianas Lillardas 39, Jusufas Nurkičius 17, Normanas Powellas 16, Larry Nance'as 10.