Neįvertintas darbas: NBA žvaigždės sunkiai pelno taškus prieš J. Browną

Bostono „Celtics“ ekipos antrametis Jaylenas Brownas tampa vis svarbesne figūra savo komandoje.

J. Brownas per pirmas 16 rungtynių renka po 15,1 taško, atkovoja po 6,8 atšokusio kamuolio ir perima po 1,2 kamuolio. Puolėjas iš žaidimo meta 43,7% tikslumu, o iš trijų taškų zonos – 37,3% tikslumu.

Nepaisant to, kad jo statistika iššoko daugiau negu dvigubai, krepšininkas išsiskiria ir itin gera gynyba.

„Celtics“ ekipos krepšininkas jau gynėsi prieš didžiausias lygos žvaigždes: Paulą George‘ą, Keviną Durantą, DeMarą DeRozaną, LeBroną Jamesą, Russellą Westbrooką ir Carmelo Anthony. Įdomu tai, kad šios taškų mašinos prieš J. Browną metė vos 31,8% tikslumu iš žaidimo.

O vidutiniškai šį sezoną visi J. Browno varžovai, per vieną ataką pelno vos po 0,93 taško. Ginantis J. Brownui, varžovai pelno taškus rečiau negu kas antrą ataką. Su didele J. Browno pagalba, „Celtics“ yra vienintelė komanda lygoje, kuri vidutiniškai per ataką praleidžia mažiau negu tašką.

Grįžtant prie J. Browno, jo visi varžovai krepšį atakuoja vos 36,5% tikslumu. Lyginant su kitais NBA krepšininkais, J. Brownas yra ketvirtas pagal šią statistikos grafą (žiūrima tik į tuos krepšininkus, kurių varžovai išmeta bent po 10 metimų per rungtynes ir yra sužaidę daugiau negu 10 rungtynių).

J. Browną lenkia tik Joshas Richardsonas (34,1%), Jerianas Grantas (36,2%) ir Taureanas Prince‘as (36,2%).

Iš viso J. Browno varžovai prieš jį meta 10,3% prasčiau, negu įprastai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts