„Neptūnas“ atsisveikina su J. Palaciosu

Klaipėdos „Neptūno“ problemos nesibaigia, o uostamiesčio komandą palikus Arnui Butkevičiui ir Mindaugui Girdžiūnui, klaipėdiečiai bus priversti atsisveikinti ir su dar vienu lyderiu.

Basketnews.lt“ portalas skelbia, kad „Neptūną“ palieka ir Juanas Palaciosas. Išpirkos sumą, kuri yra nurodyta kontrakte, sumokės Stambulo „Beškitaš“.

Skelbiama, kad krepšininkas jau informavo Klaipėdos ekipą apie norą išvykti ir jau pasiektą susitarimą su Turkijos komanda. J. Palaciosas išvyks į Stambulą, kai „Beškitaš“ sumokės visą išpirkos sumą.

Įdomu tai, kad J. Palaciosas komandą palieka ne dėl to, jog jam yra vėluojama alga. Klaipėdos komanda puolėjui algą visada mokėjo laiku, kad šis negalėtų išvykti, tačiau jo sutartyje buvo įvardinti du laikotarpiai, kada jis gali persikelti kitur. Būtent turkų komanda tuo pasinaudojo ir jau netrukus pasipildys neptūniečių lyderiu.

Šį sezoną aukštaūgis LKL pirmenybėse per 26 minutes rinko po 15,2 taško, atkovojo po 6,8 atšokusio kamuolio ir rinko po 20 naudingumo balų. Tuo tarpu Čempionų lygoje jis rinko po 13,3 taško ir atkovojo po 7,2 kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts