„Neptūnas“ sukirto rankomis su talentingu amerikiečiu

Viena pergale ir vienu pralaimėjimu naująjį Lietuvos krepšinio lygos sezoną pradėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ praneša, kad į komanda atvyksta dar vienas naujokas. Uostamiesčio klubas trečiadienį vieneriems metams rankomis sukirto su 23-ejų metų amerikiečiu Isaacu Bontonu.

Iš Jungtinių Amerikos valstijų kilęs 190 cm ūgio gynėjas praėjusiame sezone rungtyniavo NCAA lygoje ir ant parketo vidutiniškai praleisdavo po 35 žaidimo minutes. Krepšininkas „Cougars“ komandoje 2020-2021 metų sezone vidutiniškai rinko po 17,7 taško, atkovojo 4 kamuolius ir atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus.

„Isaacas yra gynėjas galintis tiek kurti progas komandos draugams, tiek sėkmingai užbaigti atakas pats. Atletiškas, energingas žaidėjas, pasižymintis greičiu bei pataikymu iš toli. Isaacui dar nėra tekę žaisti Europoje – jam tai bus nauja patirtis ir prireiks kažkiek laiko, kol prisitaikys“, – kalbėjo „Neptūno“ direktorius Dainius Vaitelis,

Isaacas Bontonas tapo pirmuoju legionieriumi šiame sezone.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts