Nesustabdomai rungtyniavęs Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę

Nacionalinės krepšinio asociacijos ikisezoninėse rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa. Ricko Carlisle auklėtiniai namuose 109:107 (28:22, 24:35, 32:33, 25:17) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavęs Domantas Sabonis dar kartą užfiksavo dvigubą dublį. Puolėjas per 32 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (1/4 trit., 9/15 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynės vyko labai permainingai. Pirmajame ketvirtyje „Pacers“ turėjo dviženklį pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje „Grizzlies“ ne tik persvėrė rezultatą, bet ir patys dviženkliu skirtumu pabėgo nuo varžovų. Svečiai turėtą pranašumą išlaikė realiai iki pat rungtynių pabaigos, tačiau paskutinėmis sekundėmis Jeremy Lambo dvitaškis padovanojo pergalę aikštės šeimininkams.

Rungtynėse rezultatyviausias buvo „Grizzlies“ ekipos žaidėjas Samas Merrillas, kuris per 33 minutes pelnė 30 taškų (8/13 trit., 3/4 dvit.), atkovojo vieną atšokusį kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24, Chrisas Duarte 21, Jeremy Lambas 20, Mylesas Turneris 13.

„Grizzlies“: Samas Merrillas 30, Zaire’as Williamsas 19, Johnas Konchara 9.