Monstriškas J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į pergalę

NBA sezoną įspūdingai gerai pradėjo ir kitas lietuvis – Jonas Valančiūnas. Puikiai žaidęs aukštaūgis ir rezultatyviausias komandos žaidėjas padėjo Toronto "Raptors" iškovoti pergalę prieš Čikagos "Bulls" 117:100 (25:23; 33:14; 26:27; 33:36).

Nors J. Valančiūnas antrame kėlinyje pelnė vos 4 taškus ir užsidirbo techninę pražangą dėl kabojimo ant lanko, būtent tame ketvirtyje ir įvyko rungtynių lūžis, kurį "Raptors" laimėjo net 19 taškų skirtumu.

Iš viso lietuvis per 30 minučių pelnė 23 taškus (9/16 dvit., 0/1 trit., 5/6 baudos), atkovojo 15 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė. Tiesa, jam būnant aikštėje "Raptors" ekipa pralaimėjo dviem taškais.

Tuo tarpu "Bulls" gretose debiutavo suomis Lauri Markkanenas, kuris per 33 minutes pelnė 17 taškų ir atkovojo 8 atšokusius kamuolius.

"Raptors": J. Valančiūnas 23 (15 atk. k.), C.J. Milesas 22 (6/9 trit.), N. Powellas 15, D. Wrightas 13, K. Lowry 12 (9 rez. perdavimai), D. Derozenas 11 (6 atk. k., 2/9 dvit.).

"Bulls": R. Lopezas 18 (8 atk. k.), L. Markkanenas 17 (8 atk. k.), J. Holiday 15, D. Valentine'as 12.