Netradicinį gerbėjo prašymą išpildęs T. Parkeris suvirpino „Spurs“ sirgalių širdis (VIDEO)

San Antonio „Spurs“ gynėjas Tony Parkeris gražiu poelgiu nudžiugino savo gerbėjus prieš rungtynes su Denverio „Nuggets“ klubu.

Prieš susitikimą vienas iš „Spurs“ gerbėjų iškėlė užrašą skirtą prancūzui, kuris tuo metu su komandos draugais atliko apšilimą.

„Tony P. apkabink mano močiutę!“, – skelbė užrašas.

Vos tik pastebėjęs šį užrašą T. Parkeris netruko nueiti į tribūnas ir išpildyti pageidavimą, apkabindamas moteriškę. Kaip po mačo teigė pats užrašą atsinešęs vyrukas, tai paliko neišdildomą įspūdį ne tik jo senelei, tačiau ir jo sūnui, kuris vaizdo įraše užfiksuotas praradęs žadą.

„Tai padarė mūsų naktį specialia! Ačiū Tony Parkeriui ir visiems kitiems, kurie parodė savo meilę mūsų mielajai močiutei bei mano vaikui. Ši naktis mums ypatinga!“, – po mačo įspūdžiais dalinosi gerbėjas, kuris pripažino, jog jo sėkmės paslaptis – atvykimas į rungtynes dvi valandos prieš jų startą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts