NKL „Palangos“ ekipa atsisveikino su puse komandos, tarp jų ir lyderiai

NKLyga.lt informacija

Devynių pralaimėjimų seriją išgyvenanti „Palangos“ komandos vadovybė šventiniu laikotarpiu ėmėsi rimtų permainų. Klubas pranešė atsisveikinantis su net šešiais žaidėjais: Modestu Paulausku, Haroldu Saprykinu, Tadu Pažėra, Nerijumi Barausku ir Jonathanu Walteriu.

19-metis T. Pažėra buvo pagrindinis komandos vedlys bei yra vienas ryškiausių pirmenybių krepšininkų. Jis vidutiniškai per susitikimą pelnė po 17,3 taško, atkovojo po 3,2 ir perėmė po 1,9 kamuolio, atliko po 3,4 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 17,9 naudingumo balo.

H. Saprykinas su 12,9 taško vidurkiu komandoje buvo antras, Nerijus Barauskas, vidutiniškai rinkęs po 11,6 taško, buvo trečias.

J. Walkeris vidutiniškai rinko po 10,5 taško, atkovojo po 4,4 ir perėmė po 1,8 kamuolio bei atliko po 2,3 rezultatyvaus perdavimo, o M. Paulauskas fiksavo 5,6 taško ir 5,4 atkovoto kamuolio vidurkius.

Dvyliktąją vietą turnyrinėje lentelėje užimanti „Palanga“ paskutinį kartą pergalę šventė lapkričio viduryje, o iš viso savo sąskaitoje jų turi šešias per 22 turus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts