Normantas grįžtą į sostinę

Normantas vėl žais Vilniuje

Vilniaus „Ryto“ ekipa pamažu buria gretasartėjančiam sezonui. Naujausia žinia – Margirio Normanto grįžimas į Vilnių. Būtent šiame mieste krepšininkas pradėjo profesionalo kelią, yra užaugęs Vilniaus klubo sistemoje.

„Ryto“ gretose krepšininkas rungtyniavo 2016-2018 metų sezonuose, o vėliau buvo skolintas Kėdainių „Nevėžiui“. Po sezono agurkų sostine vadinamame centriniame Lietuvos mieste, M. Normantas pakėlė sparnus į Panevėžį ir prisijungė prie „Lietkabelio“. Tai įvyko 2019 metų vasarą, kuomet „Rytas“ nutraukė su juo sutartį.

Vis dėlto, būtent Panevėžyje praleisti dveji metai padėjo M. Normantui patobulinti žaidimo įgūdžius, o prie to smarkiai prisidėjo ir treneris Nenadas Čanakas, rodęs didelį pasitikėjimą 194cm gynėju. Praėjusiame sezone per vienerias LKL rungtynes M.Normantas rinkdavo po 12,3 taško bei atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir buvo vienas ekipos lyderių tiek LKL, tiek Europos taurės turnyro kovose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts