Nuo likimo nepabėgsi: traumų visais būdais išvengti siekęs J. Butleris vis tiek susižeidė ir bent mėnesį praleis be krepšinio (VIDEO)

Sėkmingai šį sezoną žaidžianti Minesotos „Timberwolves“ artimiausiu metu turės rungtyniauti be savo lyderio Jimmy Butlerio.

Įdomu, jog pats J. Butleris pastaruoju metu darė viską, kad tik išvengtų traumos. Atletas nusprendė nedalyvauti jokiuose renginiuose NBA Visų žvaigždžių savaitgalio metu, o šį laiką jis skyrė poilsiui taip siekdamas apsaugoti savo kūną nuo galimų traumų. Visgi, po poilsio savaitės jau pirmajame mače su „Rockets“ didžiausios amerikiečio baimės virto realybe – jis patyrė traumą, dėl kurios artimiausiu metu savo ekipai žaidėjas nepadės.

Tiesa, „Timberwolves“ klubas gali džiaugtis, kad neišsipildė baisiausias scenarijus ir J. Butleris nenusitraukė kryžminių kelio raiščių. Nepaisant to, dėl menisko traumos puolėjas iškrito 4-6 savaitėms.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts