Nuostabioje G. Antetokounmpo ir N. Jokičiaus dvikovoje pergalę šventė pastarasis, „Timberwolves“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Lakers“ (VIDEO)

Istorinė Nikola Jokičiaus naktis, fantastiškas Giannio Antetokounmpo žaidimas ir sunki Denverio „Nuggets“ pergalė 134:123 prieš Milvokio „Bucks“.

Šiose rungtynėse N. Jokičius sugebėjo per 34 minutes pelnyti 30 taškų (8/11 dvit., 3/3 trit., 5/5 baud.), atkovoti 15 kamuolių, atlikti 17 rezultatyvių perdavimų, blokuoti 2 metimus ir surinkti 49 naudingumo balus, kas yra jo asmeninis rekordas.

Įdomu tai, kad serbas trigubą dublį užfiksavo dar antrajame kėlinyje kai iki pertraukos buvo likę žaisti 1 min ir 54 sek. N. Jokičius tapo greičiausiu žaidėju NBA istorijoje užfiksavusius trigubą dublį.

Tiesa, jam niekuo nenorėjo nusileisti G. Antetokounmpo. Graikas pelnė 36 taškus (13/19 dvit., 1/2 trit., 7/12 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, blokavo tris metimus ir surinko 3 naudingumo balus. Devintą trigubą dublį karjeroje užfiksavęs puolėjas aplenkė Kareemą Abdul—Jabbarą ir dabar yra daugiausiai trigubų dublių atlikęs krepšininkas „Bucks“ ekipos istorijoje.

Negana įspūdingo N. Jokičiaus žaidimo, visa „Nuggets“ komanda metė tritaškius geriau negu dvitaškius. Denverio krepšininkai pataikė 24 tolimus metimus iš 40. 24 tritaškiai yra pakartotas komandos rekordas.

„Bucks“ gretose G. Antetokounmpo su 36 taškais buvo rezultatyviausias, Ericas Bledsoe pridėjo 27 (8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 17, Tyleris Zelleris 14, Jabari Parkeris 12, Tony Snellas 10.

„Nuggets“ komandoje N. Jokičius pelnė 30 taškų, Gary Harrisas 28 (5/7 trit.), Jamalas Murray 26 (5/7 trit.,) Willas Bartonas 19 (4/7 trit.), Trey Lylesas 12, Wilsonas Chandleris 11.

Tuo metu Minesotos „Timberwolves“ užsikūrė ketvirtajame kėlinyje ir 119:111 palaužė Los Andželo „Lakers“ komandą.

„Lakers“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo pirmaudama 7 taškais – 91:84. Nors „Timberwolves“ nepavyko surengti įspūdingo spurto, tačiau jie po truputį didino savo persvarą, ketvirtį laimėjo 35:20 ir nepaliko jokių abejonių dėl nugalėtojo.

Tiesa, dar antrajame kėlinyje po Kentaviouso Caldwello-Pope‘o dėjimo, „Lakers“ pirmavo 57:42 ir buvo pasiruošusi sutriuškinti varžovus. Vis dėlto „Timberwolves“ surengė spurtą 20:8 ir į pertrauką išėjo turėdama tik 3 taškų deficitą.

„Lakers“ dviženklį pranašumą turėjo ir trečiajame kėlinyje, kai pirmavo 88:76, tačiau ir šios persvaros Los Andželo komandai išlaikyti nepavyko.

„Lakers“ komandoje Julius Randle‘as pelnė 23 (9 atk. kam.) taškus, Ivica Zubacas 19 (11 atk. kam., 8/8 dvit.), Brandonas Ingramas ir K. Caldwellas-Pope;as (11 atk. kam.) po 17, Joshas Hartas ir Kyle‘as Kuzma po 8.

„Timberwolves“ ekipoje Tajas Gibsonas pelnė 28 taškus, Jimmy Butleris 24 (10/11 baud.), Jeffas Teague 20, Jamalas Grawfordas 15.