Nuostabiose rungtynėse, nuostabių „Thunder“ žvaigždžių pasirodymų pergalei neužteko, B. Griffinas debiutavo „Pistons“ gretose (VIDEO, REZULTATAI)

Fantastiško grožio rungtynėse, kurioje nuostabius individualius pasirodymus surengė ne vienas krepšininkas, pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ 127:124 įveikusi Oklahomos „Thunder“.

Puikiai rungtynes pradėję „Nuggets“ krepšininkai po pirmųjų dviejų kėlinių jau pirmavo 72:57. Nors „Thunder“ vienu metu sumažino atsilikimą iki 9 taškų, „Nuggets“ ir vėl spurtavo bei prieš lemiamą ketvirtį turėjo tą patį 15 taškų pranašumą (104:89).

O iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 2 minutėms, po Paulo George‘o dvitaškio ir Russello Westbrooko tritaškio „Thunder“ atsiliko tik 4 taškais – 114:118.

Nors Jamalas Murray atsakė į tai dvitaškiu, R. Westbrookas smeigė dar vieną tritaškį, pridėjo dvitaškį ir komandas teskyrė taškas. Likus 5,6 sekundėms Nikola Jokičius pataikė du baudų metimus, tačiau nuostabiai žaidęs P. George‘as smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą. Vis dėlto, dar likus šiek tiek laiko, lemiamą žodį tarė Garry Harrisas, kurio tritaškis ir buvo pergalingas.

Šiose rungtynėse netrūko įspūdingų pasirodymu. „Thunder“ gretose P. George‘as pelnė 43 taškus (14/18 dvit., 5/8 trit.), o R. Westbrookas surinko 20 taškų, pridėjo 9 atkovotus kamuolius ir atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

„Nuggets“ komandoje N. Jokičius atliko trigubą dublį: 29 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ komandoje už serbą rezultatyvesnis buvo tik J. Murray su 33 taškais, N. Jokičius pridėjo 29, G. Harrisas 25, o Willas Bartonas 15.

„Thunder“ komandoje P. George‘as su 43 taškais ir R. Westbrookas su 20 buvo rezultatyviausi, Jerami Grantas pridėjo 18, o Alexas Abrinesas 13.

Tuo metu Detroito „Pistons“ gretose debiutavo Blake‘as Griffinas, kurio vedama ekipa 104:102 iškovojo dramatišką pergalę prieš Memfio „Grizzlies“.

Šiose rungtynėse B. Griffinas per 35 minutes pelnė 24 taškus (5/9 dvit., 1/3 trit., 11/13 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir triskart prasižengė.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau negu 2 minutėms Anthony Tolliveris tritaškiu išvedė „Pistons“ į priekį. Likus 10 sekundžių po Marco Gasolio prasiveržimo kamuolį sugriebė keli krepšininkai ir buvo užfiksuotas ginčas, kurį laimėjo „Pistons“. A. Tolliveris padidino Detroito ekipos pranašumą iki 3 taškų.

Kitoje atakoje Wayne‘as Seldenas buvo nusiųstas prie baudų metimų linijos likus 2,6 sekundėms. Jis pataikė pirmąją baudą, o antrąją bandė tyčia pramesti, tačiau ir ji įkrito į krepšį, o „Pistons“ iškovojo sunkią pergalę.

„Pistons“ gretose B. Griffinas su 24 taškais buvo rezultatyviausias, Reggie Bullockas pridėjo 15, Andre Drummondas (15 atk. kam.) ir Stanley Johnsonas po 14.

„Grizzlies“ komandoje Marcas Gasolis pelnė 19 taškų (14 atk. kam.), Andrew Harrisonas 18 (8 rez. perd.), Dilonas Brooksas 13, o Deyonta Davisas 12.

Milvokio „Bucks“ 89:108 Minesotos „Timberwolves“
Hjustono „Rockets“ 102:91 San Antonio „Spurs“