Nusprendęs pagerbti likimą pakeitusį žmogų, N. Heyesas keičia pavardę

Nigelas Heysas nustebino pakeisdamas pavardę

Buvęs Kauno „Žalgirio“, o dabar „Barcelona“ klubo puolėjas Nigelas Heyesas nusprendė pakeisti savo pavardę. Tiksliau, ją pasidvigubinti, nes nuo šiol krepininkas oficialiai vadinsis Nigelu Heyesu-Davisu.

Sprendimas, kurį priėmė Šarūno Jasikevičiaus į Kauną, o paskui ir į saulėtąją Barseloną priviliotas 26 metų amerikietis yra susijęs su tuo, jog krepšinkas nori pagerbti artimą žmogų, jį auginusį patėvį Albertą Davisą.

„Noriu pagerbti savo patėvį Albertą Lee Davisą, – „Movistar“ naujienoms pasakojo Hayesas-Davisas. – Jis – geriausias žmogus, kokį esu sutikęs ir labai vertinu jo pavardę, nes be jo nebūčiau ten, kur dabar esu.“

Buvusio Kauno publikos numylėtinio žodžiais sunku suabejoti. Praėjusiame tarpsezonyje šis gera gynyba susikeitimuose garsėjantis 203cm ūgio universalus krašto puolėjas buvo itin geidžiama prekė tarp Europos klubinio krepšinio grandų, o atsidūręs viename geriausių ir pajėgiausių Senojo žemyno jis jau dabar yra svarbi Šaro žaidimo schemų dalis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts