Oficialu: A. Kavaliauskas dar metams lieka „Žalgiryje“

Kauno „Žalgirio“ komanda tęsia savo sudėties komplektavimo darbus ir šiandien pranešė apie dar vieno žaidėjo išsaugojimą.

Oficiali klubo svetainė praneša, jog kauniečiai dar metams pratęsė sutartį su vidurio puolėju Antanu Kavaliausku.

„Atstovauti „Žalgiriui“ – pats didžiausias malonumas ir garbė. Šioje komandoje jaučiuosi savu, atmosfera rūbinėje ir „Žalgirio“ arenoje neįtikėtina, visi esame tarsi šeima, tad ilgai nedvejojęs nusprendžiau nesidairyti į kitus pasiūlymus ir sutikau su siūlomomis naujomis kontrakto sąlygomis. Malonu būti komandoje, kurioje svarbiausios savybės – tęstinumas, lietuviškas branduolys bei aukščiausių tikslų siekimas“, – apie naują vieneriems metams sudarytą sutartį oficialiai klubo svetainei kalbėjo A. Kavaliauskas.

Praėjusį sezoną Eurolygoje A. Kavaliauskas rinko po 5,7 taško ir atkovojo po 2,6 kamuolio ir „Žalgiryje“ bus vienas iš trijų centrų. Ekipoje taip pat lieka anksčiau sutartį pratęsęs Brandonas Daviesas ir iš „Šiaulių“ sugrįžtantis Laurynas Birutis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts