Oficialu: Olimpinį atrankos turnyrą Kaune galės stebėti beveik 12000 sirgalių

Sirgaliai grįžta į arenas

Jau šių metų birželio 29 dieną Kaune startuos olimpinis atrankos turnyras, kuriame pagaliau savo šalies rinktinę vėl galės palaikyti tūkstančiai sirgalių.

Trečiadienio popietę, Lietuvos vyriausybė atsižvelgė į prašymą, kurį svarstymui jau ankščiau pateikė Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Pateiktame dokumente buvo prašoma į turnyro rungtynes įleisti galimybių pasą turinčius sirgalius ir taip leisti užpildyti 75 procentus arenos.

Teigiamas vyriausybės sprendimas visiškai įsigalios jau nuo pirmų Lietuvos rinktinės draugiškų mačų ir tai reiškia jog mūšius „Žalgirio“ arenoje galės stebėti beveik 12 tūkstančių sirgalių.

Neoficialiomis žiniomis, Lietuvos krepšinio federacija į birželio 29 – liepos 4 dienomis vyksiantį turnyrą jau ankščiau buvo išpardavusi apie 30 procentų bilietų į atrankines rungtynes ir apie 50 procentų bilietų į finalines rungtynes.

Primename, kad mūsų šalies rinktinė draugiškose rungtynėse birželio 18 ir 24 dienomis susitiks su Dominikos Respublika, o birželio 22 dieną savo pečius surems su Rusijos nacionaline komanda. Po šių susitikimų Dariaus Maskoliūno auklėtinių atrankos grupėje lauks Venesuelos ir Pietų Korėjos išbandymas, o kitoje pusėje varžysis Lenkija, Angola ir Slovėnija. Turnyro nugalėtojas gaus kelialapį į olimpines žaidynes.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts