Oklahomoje susikivirčijo R. Westbrookas ir K. Durantas, Majamyje nutrūko „Celtics“ pergalių serija, o H. Barnesas išplėšė „Mavericks“ pergalę paskutinę sekundę (VIDEO, REZULTATAI)

Nors dar prieš rungtynes Russellas Westbrookas teigė, kad Oklahomos „Thunder“ ir Oklendo „Warriors“ ekipų susirėmimas yra eilinės sezono rungtynės, aikštėje taip neatrodė.

„Thunder“ namuose 108:91 susitvarkė su „Warriors“, o viską vainikavo buvusių komandos draugų kivirčas. R. Westbrookas ir K. Durantas trečiojo kėlinio metu susirėmė kaktomis ir apsižodžiavo. Dėl to arbitrai abu krepšininkus nebaudė techninėmis pražangomis.

Įdomu, kad tai vos pirmoji „Thunder“ pergalė prieš „Warriors“ nuo 2016-ųjų, kai komandą paliko K. Durantas.

„Thunder“ į pergalę vedė tas pats R. Westbrookas pellnęs 34 taškus (10 atk. k., 9 rez. perdavimai, 4 per. k.), Carmelo Anthony pridėjo 22, o Paulas George‘as 20 (11 atk. k., 4 per. k.).

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Stephenas Curry pelnęs 24 taškus, K. Durantas pridėjo 21, Omri Casspi 11, o Kley Thomsponas 9.

Tuo tarpu Majamyje buvo nutraukta įspūdinga 16 pergalių iš eilės Bostono „Celtics“ serija. Kyrie Irvingo vedama „Celtics“ 98:104 nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams.

„Celtics“ ekipa pralaimėjo pirmas dvi sezono rungtynes, tačiau tada sekė 16 pergalių iš eilės. Tai buvo ketvirta ilgiausia pergalių serija „Celtics“ klubo istorijoje.

„Heat“ ekipa ketvirtame kėlinyje pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau tada „Celtics“ spurtavo 13:0 ir sugrąžino intrigą. Vis dėlto, Dionas Waitersas atsakė į visus klausimus anksčiau laiko. „Heat“ ekipos lyderis pataikė du tritaškius iš eilės ir nužudė „Celtics“ viltis pratęsti seriją.

„Heat“ ekipą į pergalę vedė Goranas Dragičius pelnęs 27 taškus, Dionas Waitersas pridėjo 26, Tyleris Johnsonas 16.

„Celtics“ neišgelbėjo ir Kyrie Irvingas su 23 taškais, Jaysonas Tatumas pelnė 18, o Jaylenas Brownas ir Marcusas Morrisas po 14.

Nors Dalaso „Mavericks“ pergales švenčia itin retai, tačiau jie tai daro labai stilingai.

Šį kartą Harrisono Barneso metimas aidint finaliniai rungtynių sirenai padovanojo Dalaso ekipai pergalę 95:94 prieš Memfio „Grizzlies“.

Nors likus minutei iki rungtynių pabaigos „Mavericks“ pirmavo 92:87, „Grizzlies“ pelnė 5 taškus be atsako. Likus vos sekundei iki rungtynių pabaigos „Grizzlies“ gynėjas Tyreke‘as Evansas prametė iš po krepšio, bet JeMychalas Greenas pakartojo jo metimą dėjimu. Po vaizdo peržiūros teisėjai įskaitė du taškus, o „Mavericks“ paliko 0,5 sekundės.

Tačiau to užteko. „Mavericks“ po minutės pertraukėlės išsimetė kamuolį iš už šoninės linijos, o H. Barnesas iškarto jį paleido link krepšio. Kamuolys nuo lentos atsidūrė krepšyje, o „Mavericks“ jau netrukus šokinėjo iš laimės.

H. Barneas ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas su 22 taškais (9 atk. k.), jam puikiai talkino ir Dennisas Smithas su 17 bei Dirkas Nowitzki su 13 (8 atk. k.).

„Grizzlies“ ekipoje išsiskyrė T. Evansas su 18 taškų, Marcas Gasolis (10 atk. k.) ir Deyonta Davisas pelnė po 14.

Vašingtono „Wizards“ 124:129 Šarlotės „Hornets“
Bruklino „Nets“ 109:119 Klivlendo „Cavaliers“
Portlando „Trail Blazers“ 81:101 Filadelfijos „76ers“
Los Andželo „Clippers“ 116:103 Atlantos „Hawks“
Denverio „Nuggets“ 95:125 Hjustono „Rockets“
Orlando „Magic“ 118:124 Minesotos „Timberwolves“
San Antonio „Spurs“ 90:107 Naujojo Orleano „Pelicans“
Milvokio „Bucks“ 113:107 Finikso „Suns“