P. Jankūnas – apie savo aktyvumą socialiniuose tinkluose ir garsųjį ūsų įvaizdį (VIDEO)

zalgiris.lt

„Žalgiris TV“ tęsia šiame sezone pradėtą naują laidų rubriką pavadinimu #FollowMeZalgiris, kurios metu žalgiriečiai pasakoja apie savo įpročius socialiniuose tinkluose. Naujausiame epizode įspūdžiais dalijosi Kauno „Žalgirio“ komandos kapitonas Paulius Jankūnas.

Ilgametis „Žalgirio“ žaidėjas ir kapitonas yra vienas aktyviausių žalgiriečių virtualioje erdvėje ir naudojasi net trimis socialiniais tinklais – „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“. Daugiausiai sekėjų krepšininkas turi „Instagrame“, kur P.Jankūną seka beveik 22 tūkstančiai socialinio tinklo vartotojų. „Facebooke“ P.Jankūnas turi 18 tūkstančių sekėjų, „Twitteryje“ – daugiau nei tūkstantį sekėjų.

FollowMeZalgiris laidos metu krepšininkas atskleidė, ką mėgsta sekti socialiniuose tinkluose bei papasakojo apie kelias paviešintas nuotraukas „Instagrame“. Žalgirietis pasidalijo mintimis apie garsiąją „ūsuotojo“ P.Jankūno nuotrauką, žaidėjo kieme su milžiniška korta atsidūrusį M.Kalnietį, grybų pintinės, Garetho Bale‘o marškinėlių ir trofėjų kolekcijos nuotraukų istorijomis.

Naujausiame #FollowMeZalgiris epizode taip pat išgirsite kapitono nuomonę apie, jo manymu, geriausią turinį internete viešinančius žalgiriečius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts