„Pacers“ ir vėl įveikė „Cavs“, J. Valančiūnas apsistumdė su B. Bealu, tačiau „Raptors“ suklupo

Indianos „Pacers“ ir toliau įrodinėja savo jėga, o šį kartą 92:90 sugebėjo dar kartą įveikti Klivlendo „Cavaliers“ ekipą.

„Pacers“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-1.

Šiame susitikime Domantas Sabonis žaidė 24 minutes, per jas pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), po kartą atliko rezultatyvų perdavimą ir atkovojo kamuolį bei dukart suklydo.

Šiame susitikime puikiai atrodė iš toli „Cavaliers“ bombardavęs Bojanas Bogdanovičius. Kroatas pataikė 7 tritaškius iš 11 ir pelnė 30 taškų.

Po dviejų kėlinių įtikinamai pirmavo „Cavaliers“ ekipa, kuri turėjo 17 taškų persvarą – 57:40. Vis dėlto „Pacers“ sugebėjo sugrįžti ir palaužti LeBrono Jameso kariauną.

Dar likus 40 sekundžių „Cavaliers“ turėjo 7 taškų deficitą, tačiau po tritaškį smeigė L. Jamesas ir Kevinas Love‘as. Likus 5 sekundėms Darrenas Collisonas pataikė tik pirmą baudos metimą, o J.R. Smitho metimas aidint sirenai buvo netikslus.

„Pacers“ gretose B. Bogdanovičius su 30 taškų buvo rezultatyviausias, Victoras Oladip pridėjo 18, Thaddeusas Youngas 12, Mylesas Turneris (10 atk. kam.) ir Lance‘as Stephensonas po 8.

„Cavs“ gretose L. Jamesas pelnė 28 taškus (12 atk. kam., 8 rez. perd.), K. Love‘as 19, George‘as Hlillas 13, J.R. Smithas ir Rodney Hoodas po 8.

Tuo metu Toronto „Raptors“ ekipa buvo priversta pripažinti pirmąją nesėkmę serijoje, kai 103:122 nusileido Vašingtono „Wizards“ ekipai.

Dabar serijoje iki keturių pergalių „Raptors“ pirmauja 2-1.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse per 23 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Šiose rungtynėse J. Valančiūnas buvo įsivėlęs ir į nedidelį apsistumdymą. Grįždamas į kitą aikštės pusę, po teisėjo švlipuko, J. Valančiūnas neatidavė kamuolio, kurio taip norėjo „Wizards“ žvaigždė Bradley Bealas. Pastarasis neapsikentė ir pradėjo peštis dėl kamuolio, tačiau krepšininkai buvo greitai išskirti.

Po šio konflikto technines pražangas gavo B. Bealas, Serge‘as Ibaka ir Johnas Wallas. Pastariesiems buvo skirtos techninės pražangos už tai, jog į konfliktą įsitraukė vėliau.

„Wizards“ šiose rungtynėse pradėjo bėgti antrajame kėlinyje, kai į pertrauką išėjo su 8 taškų persvarą. Per trečiąjį kėlinį ji išaugo iki 19 ir klausimų dėl nugalėtojo jau nekilo.

„Raptors“ ekipoje DeMaras DeRozanas pelnė 23 taškus, Kyle‘as Lowry 19, J. Valančiūnas 14, OG Anunoby 12.

„Wizards“ ekipoje B. Bealas ir J. Wallas (14 rez. perd.) po 28. Marcinas Gortatas 16, Mike‘as Scottas ir Kelly Oubre po 12.