„Pacers“ nusprendė išmainyti Domantą Sabonį

Šiame NBA sezone neigiamą pergalių ir pralaimėjimų santykį turinti Indianos „Pacers“ (10-16) ruošiasi pertvarkyti komandos komplektaciją. Pranešama, kad organizacija yra pasiruošusi lietuvį Domantą Sabonį, kartu su Carisu LeVartu ir Myle’su Turneriu išmainyti į sau priimtinesnius žaidėjus.

„The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania skelbia, kad „Pacers“ ekipa jau yra pasiruošusi išmainyti savo komandos lyderius, o to pagrindinė priežastis – kitų klubų rodomas dėmesys dėl šių trijų krepšininkų.

Į mainus įtrauktas turėjo būti ir kitas komandos lyderis Malcolmas Brogdonas, tačiau jis sezono pradžioje su „Pacers“ klubu pratęsė sutartį iki 2025 metų ir pagal NBA taisykles, šiame sezone jis privalės likti Indianos komandoje.

Domantas Sabonis šiame sezone vidutiniškai per rungtynes renka po 17,8 taško, atkovoja po 12 atšokusių kamuolių ir atlieka po 4,1 rezultatyvaus perdavimo. Lietuvis su „Pacers“ klubu iki 2024 metų yra sudaręs 74,9 mln. JAV dolerių vertės sutartį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts