„Pacers“ pasiruošimą naujajam sezonui pradėjo nesėkme

Indianos „Pacers“ su Domantu Saboniu pradėjo pasiruošimą naujajam Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui. Lietuvio atstovaujama ekipa išvykos rungtynėse 104:125 (26:36, 29:31, 25:34, 24:24) nusileido Niujorko „Knicks“ krepšininkams.

Domantas Sabonis ant parketo praleido 20 minučių ir surinko 6 taškus (0/2 trit., 2/3 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir „išrašė“ įspūdingą bloką Tajui Gibsonui, kuris tapo ir gražiausiu rungtynių epizodu.

„Knicks“ rungtynėse ėmė pirmauti jau pirmojo kėlinio viduryje, tačiau „Pacers“ antrajame ketvirtyje dar neleido šeimininkams per daug nutolti. Vis tik trečiajame kėlinyje „Knicks“ ekipos spurtas 17:0 leido šeimininkams susikrauti net 27 taškų pranašumą, kurį išsaugojusi Niujorko ekipa pergalingai pradėjo pasiruošimo etapą.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Juliusas Randle‘as, kuris per 30 minučių pelnė 20 taškų (2/5 trit., 5/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvio komandoje labiausiai išsiskyrė Chrisas Duarte, kuris aikštelėje praleidęs 20 minučių pelnė 15 taškų (2/6 trit., 3/5 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Knicks“: Juliusas Randle'as 20, R.J. Barrettas 17, Tajus Gibsonas 14, Evanas Fournier ir Kemba Walkeris po 12, Obi Toppinas ir Immanuelis Quickley po 10.

Pacers“: Chrisas Duarte 15, Justinas Holiday 13, T.J. McConellas ir Mylesas Turneris po 10.