„Pacers“ pranoko „Cavs“ ir nutraukė įspūdingą L. Jameso seriją

Indianos „Pacers“ ekipa atkrintamąsias pradėjo idealiai. Domanto Sabonio atstovaujama „Pacers“ perėmė namų aikštės pranašumą, kai išvykoje 98:80 susitvarkė su Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkais.

Šia pergale „Pacers“ ekipa nutraukė įspūdingą LeBrono Jameso seriją. Karalius pirmajame NBA atkrintamųjų etape buvo iškovojęs net 21 pergalę iš eilės.

Šios rungtynės ne itin gerai susiklostė Domantui Saboniui, kuris buvo ribojamas pražangų. Lietuvis dar antrajame kėlinyje turėjo tris pražangas, o trečiojo pabaigoje užsidirbo ir penktąją. Iš viso aukštaūgis per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir penkiskart prasižengė.

Lietuviui esant aikštėje – „Cavs“ įmetė 9 taškais daugiau negu „Pacers“. Lietuvis yra tik vienas iš dviejų „Pacers“ krepšininkų, kuris turi neigiamą rodiklį +/- grafoje. Kitas – Lance‘as Stephensonas su -1.

„Pacers“ ekipa į priekį jau pabėgo pirmajame kėlinyje kurį laimėjo 33:14. Nors „Cavs“ keliskart bandė perlaužti rungtynes sugrįždami, jų bandymai buvo nesėkmingi ir Indianos ekipa išlaikė turimą persvarą.

„Pacers“ ekipą į pergalę vedė Victoras Oladipo, kuris pelnė 32 taškus (6/9 trit.), Mylesas Turneris pridėjo 16 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15 (1/6 trit.), o L. Stephensonas 12.

„Cavs“ gretose L. Jamesas pelnė 24 taškus (10 atk. kam., 12 rez. perd.), J.R. Smiths pridėjo 15, o Larry Nance‘as 10 taškų.