Pagrindinės favoritės Eurolygoje

Eurolygos sezonas jau įgauna pagreitį, todėl po truputį galima aptarti pagrindines favorites, kurios pavasarį gali iškovoti čempionų titulą. Šiame straipsnyje aptarsime keturias komandas.

Favoritai ir lyderiai – Šaro auklėtiniai

Šarūnas Jasikevičius į „Barcelona“ persikėlė praėjusią vasarą. Jis kaip žaidėjas Katalonijos ekipoje praleido ketverius metus, tačiau kaip treneris Šaras Ispanijoje debiutavo tik šiame sezone. Kol kas debiutas – tiesiog nuostabus.

Kauniečio treniruojama „Barcelona“ turnyrinėje lentelėje užima pirmą vietą, o pasak ekspertų būtent ši komanda ir turi didžiausias galimybes iškovoti trofėjų. Bent jau taip mano sporto lažybos.

Tokios galimybės atrodo tikrai labai realistiškai pažvelgus į „Barcelona“ komandos sudėtį. Joje – visas Europos krepšinio žvaigždynas. Pirmu smuiku klube griežia Nikola Mirotičius, jam puikiai talkina šią vasarą įsigytas geriausias Europos įžaidėjas Nickas Calathesas. Apskritai pažvelgus į visą komandos sudėtį – joje tiesiog nematyti silpnų vietų.

CSKA rodo atgimimą

Prieš beveik dvejus metus būtent Maskvos CSKA tapo Eurolygos nugalėtoja, taigi šį titulą armiečiai turi iki šiol. Tiesa, praėjusį sezoną pajėgiausia Rusijos komanda atrodė kur kas silpniau, kadangi visa eilė klubo lyderių paliko komandą.

Nepaisant visko, šią vasarą CSKA apsipirko iš peties. Į komandą atvyko Eurolygos žvaigždės Nikola Milutinovas ir Tornike Shengelija, o tai ir vėl leidžia demonstruoti tiesiog puikius rezultatus.

Ar CSKA triumfuos Eurolygoje prognozuoti dar anksti, bet beveik neabejojama, kad ši komanda turėtų būti tarp keturių geriausių sezono klubų – prasibrauti į finalinio ketverto turnyrą. Tokia yra sporto lažybų ir kazino internete nuomonė. Stambulo „Anadolu Efes“ tikisi suspindėti

Prieš kelerius metus Stambule dominavo „Fenerbahce“, kuri jau buvo tapusi tiesiog pastovia Eurolygos finalų dalyve. Dabar jėgos Turkijoje šiek tiek persiskirstė ir šalies klubu numeris vienas galima laikyti „Anadolu Efes“ ekipą.

Pastaroji praėjusiame sezone demonstravo tiesiog fantastišką formą ir buvo laikoma bene ryškiausia favorite iškovoti trofėjų. Deja, sezoną sustabdė pandemija, todėl „Efes“ viltys žlugo.

Šio sezono pradžioje komanda kol kas boksuoja. Tačiau reikia pabrėžti, jog ekipai pavyko išsaugoti praktiškai nepasikeitusią sudėtį, kuri tikrai gali nuveikti didelių dalykų.

Jeigu būtent „Anadolu Efes“ pavasarį pasidabintų Eurolygos trofėjumi, Eurolygos ekspertai tikrai nebūtų per daug nustebę.

Madrido „Real“ išlaiko stabilumą


Madrido „Real“ klubą galima įvardinti kaip stabiliausią pastarųjų dešimties metų Eurolygos komanda. „Karališkasis“ klubas nuolat žaidžia bent finaliniame ketverte, o sudėtyje vykstantys pokyčiai yra labai gerai pamatuoti, todėl kartais gali pasirodyti, jog sudėtis tiesiog nekinta.

Tiesa, visai neseniai klubą pasiekė liūdnos žinios – į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) persikelti nusprendė pastarųjų kelių sezonų komandos veidas Facundo Campazzo. Be abejo, tai buvo didelis smūgis „Real“ ekipoje ir didelis klausimas ar šiame sezone žaidėjui dar gali būti rastas lygiavertis pakaitalas.

Nepaisant visko, „Real“ vis tiek išlieka viena ryškiausių favoričių šio sezono Eurolygoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts