Pajėgiausios NBA komandos Rytų konferencijoje

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pastaruosius dešimt metų nuolat pabrėžiama, jog žymiai pajėgesnė yra Vakarų konferencija. Visgi, pajėgių klubų nestinga ir Rytuose. Būtent apie juos plačiau ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Milvokio „Bucks“ – vis dar laukia savo šanso

Milvokio „Bucks“ pastaruosius dvejus metus demonstravo tiesiog kerintį žaidimą reguliariajame sezone. Lygos MVP iš Graikijos Giannio Antetokumpo į priekį vedami elniai dvejus metus iš eilės užsitikrino namų aikštės pranašumą visiems atkrintamųjų varžybų etapams, tačiau, deja, atkrintamosiose patirdavo fiasko.
Galbūt „Bucks“ dar nepribrendo rimčiausioms pergalėms? O Gal komandai reikia pasistiprinimo? Pastaruoju metu pasigirsta vis daugiau kalbų, kad prie šios organizacijos gali prisijungti įžaidėjas Chrisas Paulas, o su jo atėjimu šis klubas taptų tikrai sunkiai sustabdomas. Papildymo klubui tikrai reikėtų, kadangi kitu atveju žaidimas gali išlikti nestabilus tarsi lošimo automatai online.

Toronto „Raptors“ užtikdė kritikus

Kai prieš metus Toronto „Raptors“ sensacingai triumfavo NBA pirmenybėse, buvo manoma, kad jau kitais metais šis klubas atrodys gerokai prasčiau. Visgi, taip nenutiko. „Raptors“ konferencijoje finišavo antroje vietoje, o Kawhi Leonardo stoka praktiškai nesijautė.

K. Leonardas su „Raptors“ apranga apskritai sužaidė tik vieną sezoną. Per jį „Raptors“ pirmą kartą klubo istorijoje tapo čempione ir buvo spėjama, kad šis klubas bus lipdomas iš naujo jaunų žaidėjų pagrindu. „Raptors“ vadovai turėjo kitą nuomonę ir parodė, kad su šia komanda skaitytis ir toliau turės visi.
Kai kurie svarbūs žaidėjai šioje ekipoje, kaip Marcas Gasolis ir Kyle‘as Lowry, jau yra tikri veteranai, tačiau bent metus ar dvejus ši komanda tikrai gali rodyti solidų žaidimą.

Vienas kitą suprantanti Bostono „Celtics“

Bostono „Celtics“ sudėtis nuolat kinta, bet ši komanda vis tiek išlieka aukštumoje. Tą iš dalies lemia nuostabi šio klubo chemija – čia vieni kitus supranta tiek treneriai, tiek žaidėjai, tiek komandos vadovai.
Dar prieš metus komandoje rungtyniavo įžaidėjas Kyrie Irvingas. Šis krepšininkas pagarsėjęs tuo, kad klube kelia šiokią tokią destrukciją, todėl vasarą su juo naujos derybos tiesiog nebuvo vedamos, o į atsilaisvinusią vietą „Celtics“ pasikvietė Šarlotės „Hornets“ lyderį Kemba Walkerį.

Tiesa, ne K. Walkeris dabar yra pagrindinis organizacijos veidas. Tikru keltų lyderiu drąsiai galima vadinti jaunąjį Jayleną Tatumą, kurį prieš keletą metų „Celtics“ naujokų biržoje pasirinko trečiuoju šaukimu.
Įdomu tai, jog „Celtics“ dar šiame sezone gali nukeliauti iki pat didžiojo NBA finalo. Du etapus Bostono klubas jau praėjo, o dabar dėl Rytų konferencijos karalienės titulo varžosi su Majamio „Heat“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts