Paskelbtas daugiausiai Eurolygoje uždirbsiančių žaidėjų TOP-10

Paskelbtas daugiausiai Eurolygoje uždirbsiančių krepšininkų dešimtukas

Artėjant naujajam Eurolygos sezonui oficialiai buvo paskelbtas daugiausiai kitame sezone uždirbsiančių krepšininkų dešimtukas. Sąrašą sudarė „Eurohoops.net“ portalas.

Brangiausia kito sezono žaidėją savo gretose turės Katalonijos klubas. Šarūno Jasikevičiaus diriguojama „Barcelona“ savo sudėtyje išlaikė Nikola Mirotičiu, kuris už savo darbą aikštelėje uždirbs 4,5 milijono JAV dolerių.

Dvi žemesnes vietas dalijasi praeitų metų Eurolygos čempionų gretose rungtyniaujantis smogiamasis gynėjų duetas – Shane‘as Larkinas bei Vasilije Micičius. S.Larkinui „Anadolu Efes“ ekipa yra įsipareigojusi sumokėti 3,7 milijono JAV dolerių, o tuo tarpu V.Micičiui – 3 milijonus JAV dolerių.

Ketvirtoje sąrašo vietoje rikiuojasi Maskovos CSKA aukštaūgis Nikola Milotovas. Rusijos klubas per sezoną yra įsipareigojąs sumokėti 2,5 milijono JAV dolerių.

Tolimesnė eilės tavrka:

5. Janas Vesely iš Stambulo „Fenerbahce“ ir 2,3 mln. JAV dolerių per sezoną.

6. Walteris Tavaresas iš Madrido „Rela“ ir 2 mln. JAV dolerių per sezoną.

7. Nando De Colo taip pat iš „Fernerbache“ ir 1,9 mln. JAV dolerių per sezoną.

8. Tornike Shengelia iš jau minėto Maskvos CSKA klubo ir 1,8 mln. JAV dolerių per sezoną.

9. Kostas Sloukas iš Pitrėjo „Olympiacos“ ir 1,8 mln. JAV dolerių per sezoną

10. Nickas Calathesas iš „Barcelona“ ir 1,8 mln. JAV dolerių per sezoną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts