Paskutinių sekundžių trileryje – „Murcia“ pergalė prieš lietuviškąją „Baskonia“

Ispanijos ACB pirmenybėse Vitorijos „Baskonia“ (3-4) patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 79:80 (15:24, 16:11, 23:24, 25:21) nusileido puikią sezono atkarpa žaidžiančiai „Murcia“ (5-2) ekipai.

Iš lietuvių ant parketo daugiausia laiko praleido Tadas Sedekerskis, kuris per 31 žaidimo minutę pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/4 baud.) ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Tuo tarpu Rokas Giedraitis per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/2 trit., 0/1 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Baskonia“ rungtynėse atsilikinėjo beveik visą rungtynių laiką, tačiau likus rungtyniauti kiek daugiau nei 1 minutei sugebėjo persverti rezultatą. Lemiamu metu daug klydusi „Baskonia“ per kiek daugiau nei minutę nesugebėjo nė karto nesugebėjo rezultatyviai užbaigti atakų, o „Murcia“ iškovojo dramatišką pergalę.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė amerikietis Isaiah Tayloras, kuris per 22 minutes į „Baskonia“ krepšį atseikėjo 16 taškų (1/1 trit., 6/9 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.