Pau Gasolis baigia šlovingą karjerą

P. Gasolis traukiasi iš profesionalaus krepšinio

NBA ir tarptautinio krepšinio superžvaigždė Pau Gasolis nutarė baigti net 22 metus trukusią profesionalo karjerą.

Apie tai jis paskelbė specialioje spaudos konferencijoje, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 žunalistų, Ispanijos krepšinio pasaulio legendų būrys. Tarp konferencijos dalyvių buvo ir dabartinis „Barcelona“ ekipos strategas Šarūnas Jasikevičius.

41 metų krepšininkas teigė, kad sprendimas baigti karjerą nebuvo lengvas, bet kartu ir pasidžiaugė, kad po sunkios traumos praėjusį pavasarį dar grįžo į aikštę ir su pirmuoju savo klubo „Barcelona“ pateko į Eurolygos finalą, dalyvavo Tokijo olimpinėse žaidynėse su Ispanijos rinktine. Jo manymu, galimybė baigti karjerą su kamuoliu, o ne su ramentais buvo jam labai svarbi.

NBA, Pasaulio ir Europos čempionu tapęs ispanų vidurio puolėjas, kurio visos karjeros komandinius ir asmeninius laimėjimus sunku ir išvardinti, savo atsisveikinimo kalboje nepamiršo ir Kobe Bryanto.

„Noriu išskirtinai paminėti Kobe Bryantą. Labai norėčiau, kad jis būtų čia, bet gyvenimas kartais būna labai nesąžiningas. Jis išmokė mane, kaip būti geresniu lyderiu, geresniu žaidėju, ką reiškia būti nugalėtoju“, – sakė P. Gasolis.]

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts