Pažadėjęs tėčiui, J. Wallas planuoja sugrįžti į universitetą

Vašingtono „Wizards“ ekipos žvaigždė Johnas Wallas yra žodžio žmogus. Sunkią vaikystę turėjęs atletas ruošiasi įvykdyti tėčiui duotą pažadą, jog pabaigs universitetą.

J. Wallo tėtis mirė, kai jam buvo vos 8-eri. „Wizards“ įžaidėjas 2010-aisiais paliko „Kentucky“ universitetą po praleistų metų jame ir patraukė į NBA. Vis dėlto J. Wallas į „Kentucky“ paskaitas dar sugrįš.

„Šią vasarą grįžtu į mokyklą, kad gaučiau savo verslo diplomą. Ties tuo ir koncentruojuosi. Aš pažadėjau tai savo tėčiui“, – teigė J. Wallas.

„Kai baigsime karjeras ir nustosime mušinėti kamuolį, mes turėsime sugalvoti ką veikti. Ir nesvarbu, ar tu nori būti komandos vadybininkas, ar daktaras, ar verslininkas, tu tiesiog turi tikėti viskuo, dėl ko stovi. Mes esame daugiau negu atletai ir turime kalbėti apie dalykus, kurie vyksta mūsų pasaulyje. Manau, kad turime visas teises sakyti viską, ką norime“, – komentavo J. Wallas situaciją, kai „Fox News“ žurnalistė Laura Ingraham liepė LeBronui Jamesui užsičiaupti, nešnekėti apie politiką ir toliau mušinėti kamuolį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts