Permainos: „Pieno žvaigždės“ atsisveikino su R. Grigu, komandai vadovaus G. Petrauskas

bcpienozvaigzdes.lt informacija

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju treneriu Rimantu Grigu. Jį šiose pareigose pakeis Gediminas Petrauskas.

„Taip susiklostė situacija. Esame dėkingi treneriui R. Grigui už darbą sezono pradžioje ir pasiektus rezultatus“, – pokyčius komentavo Pasvalio klubo direktorius Arūnas Burkevičius.

R. Grigo treniruota komanda LKL pirmenybėse žengė penktoje vietoje, iškovojusi 5 pergales ir patyrusi 7 nesėkmes. Šią savaitę pasvaliečiai nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ komandą ir taip nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, kurioje buvo nusileista Prienų–Birštono „Vytauto“ ir „Šiaulių“ komandoms.

32 metų G. Petrauskas sezoną pradėjo Utenos „Juventus“ gretose, tačiau pasitraukė iš pareigų, kai komanda „Betsafe–LKL“ pirmenybėse startavo 7 pralaimėjimais iš eilės. Prieš tai jis keturis sezonus treniravo „Šiaulių“ komandą ir su ja tris kartus triumfavo BBL pirmenybėse, iškovojo LKF taurės bronzos medalius.

LKF taurės bronzos medalius G. Petrauskas buvo iškovojęs ir su Kėdainių „Nevėžio“ komanda 2012 metais.

Pastaruosius trejus metus G. Petrauskas vasaromis treniravo Lietuvos jaunimo rinktines ir su jomis skynė medalius. 2015 metais U16 Europos čempionate buvo iškovoti sidabro medaliai, 2016 metais U17 pasaulio čempionate – bronzos medaliai, o 2017 metais U18 Europos čempionate – irgi bronzos medaliai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts