Pirmą kartą karjeroje iš aikštės išvarytas L. Jamesas nesutrukdė „Cavaliers“ laimėti, G. Antetokounmpo šou atvedė „Bucks“ į pergalę (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ ekipa 108:97 įveikė Majamio „Heat“, tačiau tam prireikė labai daug vargo.

„Cavaliers“ ekipa nuo trečiojo kėlinio pabaigos buvo priversta verstis be savo ekipos žvaigždės LeBrono Jameso. Puolėjas pirmą kartą karjeroje gavo
diskvalifikacinę pražangą ir buvo išvarytas iš aikštės. Karalius po prasiveržimo aprėkė arbitrą Keną Fitzgeraldą, kad šis nesušvilpė pražangos besigynusiam krepšininkui.

Tai pirmas kartas per 1082 karjeros rungtynes NBA lygoje L. Jamesui.

„Cavaliers“ prieš šį incidentą pirmavo 23 taškų skirtumu, tačiau „Heat“ mėgino pasinaudoti šia situacija. Tiesa, „Cavaliers“ šturmą atlaikė ir iškovojo pergalę.

Nepaisant to, L. Jamesas pelnė 21 tašką (9/13 dvit., 12 atk. k., 5 per. k.). Už jį
rezultatyviau žaidė tik Kevinas Love‘as pelnęs 38 taškus (14/17 baudos, 9 atk. k.), Dwyane‘as Wade‘as pridėjo 17.

„Heat“ ekipoje išsiskyrė Dionas Waitersas pelnęs 21 tašką, Bamas Adebayo pridėjo 19 (7/7 dvit.), Joshas Richardsonas 15.

Tuo tarpu Milvokio „Bucks“ ekipa 112:87 pranoko Sakramento „Kings“, o tam prireikė didelių Giannio Antetokounmpo pastangų.

„Bucks“ po dviejų kėlinių jau pirmavo 24 taškų skirtumu, o graikas pergalę užtvirtino po pertraukos. Jis per trečiąjį kėlinį pelnė 19 iš savo 32 taškų, o prieš lemiamą ketvirtį „Bucks“ pirmavo 33 taškų skirtumu.

Tai jau aštuntas kartas, kai graikas perkopia 30 taškų ribą šį sezoną. Tuo tarpu „Kings“ jau ketvirtą kartą iš keturių šį sezoną pralaimi rungtynes po to, kai žaidė vienas dieną prieš tai.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausias buvo Garrettas Temple‘as su 18 taškų, Buddy Hieldas pridėjo 13, Skalas Labbisiere‘as 11.

„Bucks“ gretose G. Antetokounmpo pelnė 32 taškus (5 per. k.), Ericas Bledsoe pelnė 21, Khrisas Middletonas 12.

Finikso „Suns“ 104:99 Čikagos „Bulls“
Vašingtono „Wizards“ 92:89 Minesotos „Timberwolves“
Denverio „Nuggets“ 77:106 Jutos „Jazz“