„Pistons“ vėl atleido Deividą Sirvydį

Dar antradienį į Detroito „Pistons“ treniruotes sugrįžęs Deividas Sirvydis komandoje ilgai neužsibuvo. Pranešama, kad lietuvis po dviejų dienų ir vėl buvo atleistas, o klubas į jo vietą pasikvietė Jaredą Cunninghamą.

Krepšininkas „Pistons“ klube rungtyniavo visą praėjusį sezoną ir Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) per 20 sužaistų rungtynių ant parketo praleisdavo po 6 minutes bei rinkdavo po 2,1 taško, atkovodavo po 1,5 kamuolio.

Tuo tarpu „Pistons“ išreiškė pasitikėjimą lietuviu ir pasirašė net trijų metų trukmės kontraktą, kurį vėliau pati ekipa nusprendė nutraukti. Nepaisant to, Sirvydis NBA Vasaros lygoje vis tiek atstovavo Detroito komandą, kur per 11 žaidimo minučių rinko po 4 taškus.

Sirvydį 2019 metais NBA naujokų biržoje 37-uoju šaukimu pasirinko Dalaso „Mavericks“, tačiau iš karto po to buvo teisės į krepšininką buvo perleistos būtent Detroito „Pistons“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts