Plytas svaidę „Warriors“ krepšininkai suklupo prieš „Nuggets“, A. Riverso ir L. Williamso 74 taškų nepakako pergalei Memfyje (Video, REZULTATAI)

Oklendo „Warriors“ ekipos 11 pergalių serija nutrūko. Be Stepheno Curry žaidusi NBA čempionė savo žiūrovų akivaizdoje 81:96 suklupo prieš Denverip „Nuggets“.

„Warriors“ šiose rungtynėse pataikė vos 3 tolimus metimus iš 27. Po 1 iš 4 pataikė Nickas Youngas ir Draymomdas Greenas, o Klay Thom[spnas realizavo vos 1 tritaškį iš 10.

„Nuggets“ pabėgo dar antrajame kėlinyje, kai esant lygiam rezultatui spurtavo 9:2, o vėliau užbaigė kėlinį 11:0. Ketvirtojo kėlinio pradžioje, po dar vieno spurto 10:2, „Nuggets“ jau turėjo triuškinamą persvarą – 92:73 ir atgal jau nebesižvalgė.

Šiose rungtynėse nežaidė vis dar čiurnos traumą besigydantis S. Curry, kuriam tai buvo aštuntosios praleistos rungtynės iš eilės.

„Warriors“ ekipoje Kevinas Durantas pelnė 18 taškų (6/17 metimai), Klay Thompsonas pelnė 15 (6/21 metimai), Drymondas Greenas pridėjo 10.

„Nuggets“ ekipoje išsiskyrė Garry Harrisas su 19 taškų, Nikola Jokičius pridėjo 18, Wilsonas Chandleris (9 atk. kam.) ir Trey Lylesas pridėjo po 15.

Tuo tarpu Los Andželo „Clippers“ ekipai nepavyko palaužti Memfio „Grizzlies“ ir išvykoje pralaimėjo 112:115.

Neįtikėtina tai, kad „Clippers“ neišgelbėjo net 74 Austino Riverso ir Lou Williamso taškai.

L. Williamsas per 34 minutes pelnė 36 taškus (5/10 dvit., 5/13 trit., 11/12 baud.), o a. Riversas per 33 minutes pelnė 38 taškus (9/12 dvit., 5/8 trit., 5/6 baudos). A. Riversas vakarykštėse rungtynėse prieš Hjustono „Rockets“ pelnė 36 taškus.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos „Clippers“ atsilikinėjo 10 taškų skirtumu – 105:115. Tačiau tada tritaškį smeigė A. Riversas, vėliau už techninę pražangą L. Williamsas pridėjo baudos metimą ir skirtumas per 5 sekundes ištirpo iki 6. O likus minutei L. Williamso tolima bomba priarto „Clippers“ per vieną metimą iki varžovų.

Los Andželo ekipa apsigynė, tačiau paskutinėje atakoje nesugebėjo suregzti atakos ir net neišmetė metimo, nors jai turėjo 21 sekundę.

„Clippers“ gretose be A. Riverso 38 ir L. Williamso 36 taškų, Milošas Teodosičius pelnė 9, o Samas Dekkeris 8.

„Grizzlies“ ekipoje 30 taškų plebė Tyreke‘as Evansas (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Marcas Gasolis pridėjo 17 (15 atk. kam.), Andrew Harrisonas pelnė 15, Jamesas Ennis 14.

Milvokio „Bucks“ 106:111 Šarlotės „Hornets“
Orlando „Magic“ 103:130 Vašingtono „Wizards“
Dalaso „Mavericks“ 107:112 Atlantos „Hawks“
Čikagos „Bulls“ 92:117 Bostono „Celtics“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 109:94 Majamio „Heat“
Oklahomos „Thunder“ 103:89 Jutos „Jazz“
Minesotos „Timberwolves“ 115:106 Finikso „Suns“
Portlando „Trail Blazers“ 95:92 Los Andželo „Lakers“