Po dviejų metų pertraukos NBA legenda ruošiasi sugrįžimui ant parketo

k. Thompsonas rengiasi sugrįžimui į NBA arenas

Klay'aus Thompsono krepšinio pasaulio aktualijų sekėjams plačiai pristatinėti nereikia. Kartu su Stephenu Curry ir Ouklando „Golden State Warriors“ šis žmogus nukalė tris NBA čempionų žiedų komplektus ir po eilės metų pertraukos sugrąžino šią Vakarų konferencijoje rungtyniaujančią Kalifornijos ekipą į NBA elitą.

Vis dėlto, po nesėkmingo nusileidimo ant parketo po nepavykusio dėjimo nusitraukė kryžminius kelio raiščius. Netekusi vieno savo simbolių „Golden State Warriors“ nepajėgė apginti 2018 metais iškovoto NBA čempionų titulo, o praėjusiame sezone jau net nepretendavo į jį.

Vis dėlto, 2021-2022 metų sezono starte ši ekipa per 17 žaistų rungtynių yra iškovojusi net 15 pergalių ir vėl yra sunkiai sustabdoma jėga, o po dviejų skausmų ir reabilitacijos metų K. Thompsonas vėl pasiruošęs grįžti į aikštę. Ta diena nenumaldomai artėja.

„Vien bėgioti aikštėje pirmyn atgal ir žaisti krepšinį yra tikrai palaima. Reikės būti kantriam, nes panašu, kad galiu per daug veržtis į aikštę. Tačiau esu dėkingas, kad vėl galiu žaisti“, – kalbėjo K. Thompsonas.

Sėkmingas sezono startas ir vieno kertinių ekipos krepšininkų sugrįžimas į aikštelę vėl leidžia Oaklando fanams ir pačiam Klay'ui tikėtis paties geriausio, juolab po to, kai jis neišvydo savo pavardės tarp neseniai NBA lygos paskelbtų 75 visų laikų geriausiųjų.

„Ar žinoti kaip gauti pripažinimą? Laimėti. Noriu grįžti į aikštę ir laimėti ketvirtą NBA žiedą“, – kalbėjo vienas ryškiausių stipriausios planetos krepšinio lygos snaiperių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts