Po nesėkmingo sezono Kauno „Žalgiryje“ – S.Vasturia baigė karjerą

S.Vasturia baigė profesionalo karjerą

Praeitų metų sezone Kauno „Žalgiryje“ startavęs, tačiau vilčių nepateisinęs S.Vasturia vasarą paliko Lietuvą ir toliau savo karjerą planavo tęsti Turkijoje. Ten Amerikietis turėjo prisijungi prie „Besiktas“ ekipos, tačiau persigalvojo bei pranešė klubo vadovybei apie karjeros pabaigą.

Pranešama, kad vienas iš Krepšinis.net žurnalistų susisekė su „Bešiktaš“ atstovu Hasanu Avci ir šis pranešė netikėtą naujieną – S.Vasturia informavo klubą, kad neatvyks į Turkiją, kadangi šiuo metu yra nusprendęs baigti karjerą.

Tiesa, iš pokalbio su žaidėju klubo atstovai susidarė įspūdį, kad S.Vasturia gali apsigalvoti ir sugrįžti į krepšinį kitąmet. Pats S.Vasturia nieko apie tai asmeniniame „Instagram“ profilyje nepaskelbė.

Praėjusiame Eurolygos sezone Steave‘as Vasturia sužaidė vos 19 rungtynių, kuriose vidutiniškai aikštelėje praleisdavo 11 minučių, pelnydavo 2,5 taško, atkovodavo 0,9 atšokusio  kamuolio, o į savo asmeninę statistiką įsirašydavo vos po 1 naudingumo balą.

Lietuvos krepšinio lygoje amerikiečio statistika buvo truputį didesnė. Šalies čempionate S.Vasturia spėjo sužaisti 30 rungtynių ir vidutiniškai aikštelėje praleisdavo 17 minučių, rinkdavo 6,1 taško, atkovodavo 2,3 atšokusio kamuolio, atlikdavo 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir į asmeninę sąskaitą įsirašydavo 6,2 naudingumo balo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts