Po pertraukos sužvėrėjusi „Warriors“ sutriuškino „Rockets“ ir išplėšė septintąsias serijos rungtynes

„Golden State Warriors“ ekipa kaip reikiant pasistengė, kad Vakarų konferencijos finale būtų septintosios serijos rungtynės. „Warriors“ namuose 115:86 sutriuškino Hjustono „Rockets“ ir serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3-3.

Vis dėlto „Warriors“ ekipai ne viskas buvo rožėmis klota. Po pirmojo kėlinio
„Rockets“ buvo šovusi į priekį 39:22. Prie to kaip reikiant prisidėjo pataikyti net 8 iš 12 tritaškių per pirmąsias 12 rungtynių minučių.

„Warriors“ kiek sumažino savo atsilikimą jau iki pertraukos ir po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų deficitą – 51:61.

O tikras šou prasidėjo po pertraukos. Klay Thompsono vedama „Warriors“ ekipa antrąją rungtynių dalį laimėjo net 64:25 ir nepasigailėjo varžovų. Vien ketvirtąjį kėlinį „Warriors“ laimėjo 31:9.

O rungtynes, skaičiuojant nuo trečiojo kėlinio pabaigos, užbaigė spirtu 41:10.
Prie tokio sužvėrėjimo labiausiai prisidėjo K. Thompsonas, kuris surinko 35 taškus (4/9 dvit., 9/14 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vien K. Thompsonas ir Stephenas Curry kartu realizavo 14 tritaškių. Pastarasis pataikė 5 iš 14 ir surinko 29 taškus. Be šio dueto ir Kevino Duranto, niekas daugiau „Warriors“ komandoje nesurinko dviženklio taškų skaičiaus, tačiau vien jie trys pelnė daugiau taškų negu visa „Rockets“ komanda – 87:86.

Šiose rungtynėse „Warriors“ vis dar nepadėjo Andre Iguodala, dėl kurio dar nėra aišku ir dėl septintųjų serijos rungtynių.

„Rockets“ ekipa buvo priversta verstis be vieno komandos lyderių Chriso Paulo. Taip pat nėra aišku, ar įžaidėjas galės žaisti paskutinėse serijos rungtynėse Hjustone.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė K. Thompsonas su 35 taškais, S. Curry pridėjo 29, K. Durantas 23, o Shaunas Livingstonas pridėjo 6.

„Rocets“ ekipoje Jamesas Hardenas pelnė 32 taškus (9 rez. perd., 9 kld.), Ericas Gordonas pridėjo 19, Trevoras Ariza 14, Geraldas Greenas 11.