Po rinktinių „lango“ pertraukos D. Motiejūnas sužaidė vienas blankiausių sezono rungtynių

Penktadienį po rinktinių „lango“ pertraukos į kovą Kinijos pirmenybėse sugrįžo Donatas Motiejūnas, kuris su savo ekipa iškovojo dar vieną pergalę.

Šandongo „Golden Stars“ išvykoje 100:85 įveikė Jono Kazlausko vadovaujamą Guandongo „Southern Tigers“ komandą.

Lietuvis per 33 minutes pelnė 13 taškų (5/10 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudos), atkovojo 14 kamuolių (6 puolime), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau taip pat 4 kartus prasižengė ir 7 kartus suklydo.

Šiose rungtynėse D. Motiejūnas pakartojo savo nerezultatyvumo ir klaidų sezono antirekordus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ty Lawsonas, kuris pelnė 33 taškus. Varžovų gretose rezultatyviausiai žaidė kitas buvęs NBA žaidėjas Yi Jianlianis, kurio sąskaitoje buvo 23 taškai ir 16 atkovotų kamuolių.