Po rungtynių teisėjams kritikos negailėjęs Šeškus: „Blemba, gal jie buvo pastatę?“

Prienų „Skycop“ šį vakarą Pasvalyje pralaimėjo vietos „Pieno žvaigždėms“, tačiau pagrindine susitikimo tema tapo epizodas mačo pabaigoje, kuomet Anthony Lee gavo abejotiną nesportinę pražangą.

Pyktį po rungtynių išliejo Prienų komandos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus, kuris pažėrė kritikos teisėjams ir liepė prisiimti daugiau atsakomybės.

„Gaila, kad pralaimėjome rungtynes. Aišku, klaidų padarėme, bet galiu pasakyti, kad žaidėme neblogai. Vis tik manau, kad prieš 7 ar 8 žaidėjus mes negalėjome žaisti penki plius du“, – po rungtynių kalbėjo Šeškus.

„Tokio baisaus teisėjavimo neatsimenu nuo Estijos laikų. Negalima per 30 sekundžių duoti dvi nesportines pražangas puolime, o dar visokios klaidos. Broliui sušvilpė, neina net žiūrėti pakartojimo – tiesiog nesportinė. Absoliuti nesąmonė“, – tęsė strategas.

Kiek vėliau Šeškui iš lūpų išsprūdo ir teiginiai apie lažybas. Treneris kiek ironiškai užsiminė, kad galbūt ne tik žaidėjai, bet ir teisėjai leidžia sau atlikti rungtynių statymus.

„Anksčiau pasakodavo, kaip žaidėjai pastato. Blemba, tai gal ir teisėjai pasistato? Žinokite, seniai to nemačiau, manau, lyga turi tokius teisėjus bausti“, – pareiškė V. Šeškus.

Visas interviu:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts