Prancūzijoje – dar vienas Kalniečio dvigubas dublis

Mantas Kalnietis Prancūzijos krepšinio pirmenybėse sužibo ketvirtajame kėlinyje, tačiau net ir jo puikus pasirodymas neleido jo atstovaujamai Vilerbano ASVEL iškovoti pergalės.

Rezultatyvioje dvikovoje ASVEL 92:97 (23:25, 25:17, 23:26, 21:29) nusileido Strasbūro IG klubui.

Kalnietis šiose rungtynėse surinko 16 taškų (5/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo ir surinko 21 naudingumo balą. Jis buvo naudingiausias savo komandoje.

Kalnietis savo spurtą surengė iki mačo pabaigos likus žaisti dviem minutėms – įžaidėjas smeigė tritaškį, pataikė iš vidutinio nuotolio ir įmetė dar vieną tolimą metimą.

Visgi tokio Kalniečio indėlio komandos pergalei pasiekti nepavyko.

ASVEL 17 taškų pridėjo A.J.Slaughteris, dar 13 – Ericas Buckneris. SIG 25 taškus pelnė Mike’as Greenas.