Prancūzijos dvyliktuke pirmajam atrankos ciklui: iš Kinijos sugrįžęs gynėjas ir NBA čempionas

Prancūzijos rinktinė, kaip ir daugelis Europos ekipų, priversta verstis be ryškiausių šalies žvaigždžių atrankoje į Europos čempionatą.

Tiesa, Vincentas Colletas gali pasigirti keliomis garsiomis pavardėmis. Prancūzai penktadienį susitiks su Belgija, o lapkričio 27-ąją su Bosnija ir Hercegovina.

Be jokios abejonės ryškiausia žvaigžde ne tik Prancūzijos rinktinėje, bet ir visame atrankos cikle gali tapti Borisas Diaw. 2014-ųjų NBA čempionas už Atlanto yra praleidęs 14 metų, o šį sezoną sugrįžo į gimtinę, kur gina „Levallois“ ekipos garbę.

Taip pat komandai padės ir šį sezoną Kinijoje debiutavęs ir Jono Kazlausko treniruojamas Edwinas Jacksonas. 28-erių gynėjas yra žaidęs „Barcelona“ ir Malagos „Unicaja“ ekipose. Tas pats E. Jacksonas šią vasarą su Prancūzijos rinktine du kartus žaidė prieš Lietuvą. Kaune gynėjas į lietuvių krepšį įmetė 12 taškų.

Į prancūzų sudėtį taip pat yra įtraukti Andrew Albicy („Andorra“), Axelis Bouteille (Limožo CSP), Moustapha Fallas („Sakarya BB“), Mouhammadou Jaitehas (Limožo CSP), Julienas Axelis („Dijon“), Lahaou Konate („Nanterre“), Alainas Koffi („Elan Bearnais Pau-Orthez“), Louisas Labeyrie (SIG), Paulas Lacombe („Monaco“) ir Amine Noua („Asvel“).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts