Prasidėjo balsavimas į NBA visų žvaigždžių savaitgalio rungtynes

NBA visų žvaigždžių savaitgalis vyks vasario 16-18 dienomis. Los Andželo „Staples Center“ arenoje susirinks ne tik garsiausios krepšinio žvaigždės, tačiau bus galima išvysti ir itin ryškių žmonių iš pramogų pasaulio.

Vis dėlto, norint išsiaiškinti, ką bus galima išvysti visų žvaigždžių savaitgalio rungtynėse, reikia palaukti, kol savo balsą tars NBA fanai. Kiekvienas krepšinio sirgalius galės balsuoti už savo mėgstamiausius ir jų nuomone verčiausius krepšininkus.

Balsavimas jau prasidėjo, o jis truks 24 dienas. Balsuoti bus galima kiekvieną dieną. Balsus galima pateikti oficialioje NBA.com svetainėje, NBA programėlėje išmaniuosiuose telefonuose arba rašyti „Twitter“ bei „Facebook“ paskyrose.
Norėdami balsuoti tik už tam tikrą žaidėją turite rašyti su grotažyme NBAVote. Pavyzdžiui: Jonas Valančiūnas #NBAVote

Rinkdami startinius penketus ir vėl turėsite progą išrinkti po du gynėjus ir tris puolėjus iš abiejų konferencijų. Komentuodami socialiniuose tinklalapiuose galite balsuoti už 10 skirtingų žaidėjų per dieną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts