Prie sau būdingų skaičių grįžęs Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar kartą nutrūko „Pacers“ (6-9) pergalinga serija. Ricko Carlisle‘o auklėtiniai išvykos rungtynėse 84:92 (20:16, 29:32, 25:21, 10:23) nusileido Niujorko „Knicks“ (8-6) krepšininkams, kuriems tai antroji pergalė per pastaruosius šešis susitikimus.

Domantas Sabonis ir vėl rungtynėse užfiksavo dvigubą dublį. Lietuvis per 40 žaidimo minučių pelnė 21 tašką (5/11 dvit., 3/4 trit., 2/5 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Pacers“ turėjo dviženklį taškų pranašumą, tačiau vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui rezultatas tapo lygus 74:74. Įkritusi į gilią duobę „Pacers“ ketvirtajame kėlinyje iš žaidimo sugebėjo realizuoti vos 2 metimus iš 20, o tuo pasinaudodami šeimininkai šventė pergalę.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Malcolmas Brogdonas, kuris per 37 minutes pelnė 22 taškus (7/13 dvit., 2/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Knicks“: Kemba Walkeris ir Immanuelis Quickley po 16, Derrickas Rose'as 14, R.J. Barrettas 12, Juliusas Randle'as 11.

Pacers“: Malcolmas Brogdonas 22, Domantas Sabonis 21, Carisas LeVertas 17.