Prienai pasipildė ant NBA slenksčio buvusiu gynėju

Tahj Eaddy

Absoliuti LKL autsaiderė Prienų „Labas GAS“ ekipa pasipildė nauju krepšininku – juo tapo 25 metų 187cm ūgio amerikietis gynėjas Tahj Eaddy.

Praėjusią vasarą šis krepšininkas mėgino prasibrauti į NBA lygą per naujokų biržos duris, tačiau savo pavardės neišgirdo. Vis dėlto, vasarą jis buvo sudaręs laikiną kontraktą su Orlando „Magic“. Tiesa, čia gynėjas rungtyniavo tik Vasaros lygos metu.

Vėliau jis sudarė sutartį su Toronto „Raptors 905″ klubu, žaidžiančiu G lygoje, tačiau šanso pasireikšti šiame klube taip ir negavo.

Prieš tai T. Eaddy žaidė NCAA pirmenybėse, kur vilkėdamas Pietų Kalifornijos „Trojans“ marškinėlius per vienerias rungtynes rinkdavo po 13,6 taško ir 2,8 rezultatyvaus perdavimo.

Žaidėjas LKL pirmenybėse pergalės skonio dar neragavusiame klube turėtų debiutuoti jau gruodžio 18 dienos mače prieš Utenos „Juventus“. Šiose rungtynėse aikštėje turėtume išvysti ir garsųjį uteniškių naujoką Adreianą Payne'ą.

Tai – jau trečias užsienietis atakų dirigentas, kuris jungiasi prie Vido Ginevičiaus kariaunos. Anksčiau 2021-2022 metų sezone „Labas GAS“ garbę jau gynė Isiah Umipigas bei Stefanas Peno, tačiau nė vienas Suvalkijos miestelyje ilgai neužsibuvo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts